Sharp MX-C300W


mx-c300w-izmir

Sharp MX-C300W, bir masaüstü ya da kabin üstü çok işlevli yazıcıya gereksinim duyan tüm küçük ofisler/ev ofisleri, küçük çalışma
grupları ve orta ve büyük ölçekli ofislerin ihtiyacı olan üretkenlik özellikleri ve işlevlerini barındıran 4’ü 1 arada bir çok işlevli yazıcıdır.

Standart olarak sağlanan güçlü baskı, fotokopi, tarama ve faks özellikleriyle tüm küçük çalışma grubu ortamlarının
gündelik iş akışlarının üstesinden gelmek için idealdir ve kompakt tasarımı sayesinde de küçük alanlara kolaylıkla sığabilir. MXC300W’nin hem Renkli hem de Siyah-Beyazda 30 ppm’lik bir çıkış hızı bulunmaktadır ve otomatik dubleks baskı özelliği
sayesinde yüksek kalitede 600 x 600 dpi ticari belgeler üretebilir.

Ayrıca, programlanabilir işlev tuşlarına sahip, kolay okunabilen LCD kontrol paneli ve iki bileşenli geliştirme sistemi sayesinde etkileyici bir kaliteyi sizlere sunar.  Tam renkli olarak ağdan tarama özelliği standart olarak sağlanmaktadır ve iletişimleri hızlandırmak için tarananları e-postaya, ağ klasörüne ve FTP’ye kaydedebilir. Elektronik sıralama özelliği üretkenliğin artmasına yardımcı olur ve USB bağlantı noktası USB’ye taramayı/USB’den doğrudan çıktı almayı kolaylaştırır. MX-C300W’yi kablosuz bir ağa bağlayabilir ve akıllı telefonunuz veyatabletinizden kablosuz olarak çıktı alabilirsiniz.

Kullanışlı diğer özellikleri arasında tam faks işlevi (PC-Faks ve faksları doğru istikamete e-postalamak için gelen yönlendirmesi) ve Kimlik Kartı Kopyalama işlevi yer almaktadır. Daha düşük güç tüketimi ve kısa ısınma süresine sahip olacak şekilde tasarlanmış olan bu makine, Toner Tasarruf moduyla toner kullanımını optimize ederek ve en yeni Energy Star kriterlerine uyum sağlayarak çevreyi de korumaktadır.

Ürün detay özellikleri için: pdf_DS_Veri-dosyasi-MXC300W_tr_tr

Net Çözüm Bilişim Hizmetleri - www.net-cozum.com