Sharp MX-2614N


mx-2614n-izmir

MX-2614N, tüm küçük ofisler ve çalışma grupları için mükemmel olan kompakt ama güçlü bir çok işlevli yazıcıdır. Çok yönlüdür ve yüksek kaliteli A3 renkli baskıyı tüm işletmelerin hizmetine sunmaktadır. Baskı ve fotokopi, renklide bile dakikada 26 sayfaya varan hızlardadır ve ‘bulut’a erişim ve sürücüsüz mobil yazdırma gibi en yeni üretkenlik özelliklerine sahiptir. Ayrıca otomatik çift taraflı tarama, ağdan yazdırma, 320 GB dahili sabit disk, sağlam güvenlik (erişim kontrolü, veri şifrelemesi ve güvenli silme dahil), Sharpdesk masaüstü tarama yazılımı ve güçlü cihaz yönetimi çözümleriyle birlikte gelmektedir.

Bunlara ek olarak, faks, Wi-Fi adaptörü, ekstra güvenlik, yer tasarrufu sağlayan dahili işleyici, zımba modülü, uzun süreli müdahalesiz baskı işleri için büyük kapasiteli ardışık çekmeceler ve çok işlevli yazıcıları işletmeniz için en doğru şekilde yapılandırabilmenizi sağlayan Sharp OSA gibi çok çeşitli opsiyon ve yükseltmeler arasından istediklerini seçmeniz mümkündür.

MX-2614N sınıfının hem en güçlü hem de en küçük renkli A3 renkli çok işlevli yazıcılardan birisidir. Kullanımını kolaylaştırmak ve enerji verimliliğini artırmak için gerekli olan her şey yapılmıştır. Kaydettiğiniz belgelerin küçük resim ön izlemelerini de gösteren 7 inçlik renkli dokunmatik ekranı gündelik kullanımlarınızı kolay ve sezgisel hale getirir. Sizin için kağıt çekmecelerine kolay kavranan tutma yerleri bile ekledik.

Hızlı ısınma süresi, Eko Tarama işlevi, etkili LED’li tarayıcısı ve gelişmiş otomatik kapanma özellikleri sayesinde doğayı koruyacak şekilde tasarlanmış çok yönlü bir A3 renkli çok işlevli yazıcı haline gelmektedir. Ayrıca Energy Star onaylı olan MX-2614N çevre konusundaki hedeflerinizi tam olarak tasarlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Ürün Detay Bilgileri: Sharp MX-2614N Veri Dosyası

Net Çözüm Bilişim Hizmetleri - www.net-cozum.com