Sharp MX-2314N


mx-2314n-izmir

MX-2314N, tüm küçük ofisler ve çalışma grupları için mükemmel olan kompakt ama güçlü bir giriş seviyesi renkli çok işlevli yazıcıdır. Çok yönlüdür ve yüksek kaliteli A3 renkli baskıyı tüm işletmelerin hizmetine sunmaktadır. Baskı ve fotokopi, renklide bile dakikada 23 sayfaya varan hızlardadır ve ‘bulut’a erişim ve sürücüsüz mobil yazdırma gibi en yeni üretkenlik özelliklerine sahiptir. Ayrıca otomatik çift taraflı renkli taramaya, ağdan yazdırma özelliğine, güçlü bir güvenliğe, Sharpdesk tarama yazılımına ve güçlü cihaz yönetimi çözümlerine de sahip olursunuz.

Bunlara ek olarak, 320 GB sabit disk, faks, Wi-Fi adaptörü, ekstra güvenlik, yer tasarrufu sağlayan dahili işleyici, zımba modülü, uzun süreli müdahalesiz baskı işleri için büyük kapasiteli ardışık çekmeceler ve çok işlevli yazıcıları işletmeniz için en doğru şekilde yapılandırabilmenizi sağlayan Sharp OSA gibi çok çeşitli opsiyon ve yükseltmeler arasından istediklerini seçmeniz mümkündür.

MX-2314N akılda kullanım kolaylığı ve enerji verimliliği tutularak tasarlanmıştır. 7 inçlik renkli dokunmatik ekranı kullanımını basit ve sezgisel hale getirmektedir. Kağıt çekmecelerine kolay kavranan tutma yerleri eklemeyi bile düşündük.

Energy Star onayı, hızlı ısınma süresi, Eko Tarama işlevi, verimli LED tarayıcı ve gelişmiş otomatik kapanma özelliklerinin sonucunda ortaya çevreyi koruyacak şekilde tasarlanmış çok yönlü bir A3 renkli çok işlevli yazıcı çıkmaktadır.

Ürün Detay Bilgileri: Sharp MX-2314N Veri Dosyası

Net Çözüm Bilişim Hizmetleri - www.net-cozum.com