FOTOKOPİ MAKİNESİ KİRALAMA ÇÖZÜMLERİ


Fotokopi Makinesi Kiralama Çözümleri

Fotokopi Makinesi Kiralama Çözümleri

Fotokopi makinesi kiralama çözümlerimiz ile başlangıç yatırım maliyeti olmadan işletmenizin baskı işleri için profesyonel fotokopi makinesi kullanmaya başlayabilirsiniz. Fotokopi makinesi kiralama yöntemi ile sayfa başı maliyetinizi bilerek ve sözleşme süresi boyunca da bu maliyeti sabitleyerek işlerinize rahatlıkla devam etmeniz mümkün.

Fotokopi makinesi kiralama konusunda fiyat teklifi ve detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşınız. İhtiyaçlarınıza en iyi cevabı verecek makine modelini belirleyerek, en kısa sürede fiyat teklifi çalışması yaparak size gönderebiliriz.

Fotokopi kiralama çözümlerimiz genel olarak iki ayrı çalışma şekli ile belirlenir.

Sayfa Başı Kiralama Yöntemi: Sayfa başı kiralama yönteminde, fotokopi makinesi mülkiyeti firmamıza ait olmaktadır. Bu çalışma yönteminde fotokopi makinesinin, kağıt hariç olmak üzere tüm işletme maliyetleri firmamız Net Çözüm Bilişim Hizmetleri’ne aittir. (işletme maliyetleri, toner, drum, developer, servis işçilik ve bakım maliyetleridir) Yapılan sözleşme süresi boyunca maliyet sabitlenir ve hiç bir başlangıç yatırımı olmadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Devirli Kiralama: Bu kiralama yönteminin de sayfa başı kiralama yöntemi ile tüm özellikleri aynıdır. Yalnızca sayfa başı maliyetin yanında ilave olarak fotokopi makinesi için aylık olarak bir kira ücreti ödenir. Sözleşme süresi sonunda makine mülkiyeti müşterimize geçmektedir.

Fotokopi makinesi kiralama hakkında detaylı bilgi almak için bize lütfen iletişim bölümünden ulaşınız.

 

Net Çözüm Bilişim Hizmetleri - www.net-cozum.com